وبلاگ شخصی آدری
captcha


آمار مطالب

کل مطالب : 19
کل نظرات : 0

آمار کاربران

افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین


آمار بازدید

بازدید امروز : 4
باردید دیروز : 1
بازدید هفته : 5
بازدید ماه : 11
بازدید سال : 1470
بازدید کلی : 3212
جین سکسی مامان؟ اجازه دهید بلا هادي براي نشان دادن

فقط زمانی که ما فکر کردیم بلا هادی قادر به ساختن چیزی شبیه تر از لباس های بلند و کمر قرار نگرفته بود که در شب گذشته در پاریس بپوشید، او این کار را دوباره انجام داد - این بار با تفسیر یک پاره پاره ای غیر معمول: مادر فروتنانه جین. این را به هادید بسپارید تا این شلوارهای جادویی را به سوی ارتفاعات جدید جذب کنید.


مطمئنا صدمه دیده بود که هادید جین بالا بریده و سفت و محکم زانو خود را با یک تیغه لمسی پیچیدگی شبیه به آن که در boudoir متعلق به آن بود، متصل کرد. سبک الهام گرفته از لباس زیر زنانه او را در همه مکان های مناسب متقاعد کرد (به عنوان خوانده شده: در همه جا شلوار جین خود را نداشت) و پایان ساتن شماره گیری از درخشش که در بلوز مضطرب از دست داده است. از شلوار الهام گرفته از مادر به کفش های ورزشی ارتوپدی پدر و مادر: Hadid در آن دسته از مربیان گریان است که او خنک شده است. عینک آفتابی Roberi & Fraud و یک پوشش کت و شلوار پوشانده شده به نظر می رسد برای خروج حتی بیشتر نمایان می شود.

تعداد بازدید از این مطلب: 70
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


پالتو پالتو زنانه؟ اجازه دهید بلا هادي براي نشان دادن

امروزه، بلا هادین ادعای سارترلی مرد میشلین را به شهرت - کت پفرس متهم کرد - زمانی که او به طور گسترده ای تفسیر از کت پایین در نیویورک را پوشید. نتیجه نهایی همانند یک درس در این است که چگونه دختران سرد می توانند در یک روش بانوییشان لایه بندی زمستانی را انجام دهند. این نیز برای هادید، که تمایل دارد به سمت طنابی از لباس طناب از لباس های بلند، مشخص شده است، هر چند او را خیاطی زنانه را با خود را بر روی چیزهای خیابانی خود را دور.

Bella Hadid

کت Hadid به اندازه کافی حجم در شانه بسته بندی شده به عنوان یک آستین از گوشت گوسفند احساس، و همچنین در جای مناسب برای نشان دادن پیراهن هوشمند گردن پایین در زیر. بسته بندی نامتقارن، یک دکمه، شبیه سازی ظاهر اولیه و مناسب، همانطور که شلوار جین شلوار جادویی در پایین قرار دارد. آنها بریده شده و خراشیده شده اند و این گروه پیچیده شده است که مدل غیرقابل اجتناب را برآورده می کند و هرچه بیشتر پمپ های گل سرخ بر روی صفحه نمایش کامل قرار می دهد - تغییر سرعت برای هايدی که به ندرت خانه را بدون جنگش ترک می کند چکمه با آنها، او کلاچ خزنده squared خاموش با عینک آفتابی دور کمر برای یک پایان مشابه به پایان رسید.

تعداد بازدید از این مطلب: 98
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


ماریون کوتیلارد به عنوان یک فیلم سینمایی فرانسوی می تواند لباس های سفید را دوست داشته باشد

کت و شلوار سبز لیمویی که ماریون کاتلیارد برای امروز در میلان می پوشد، ممکن است یک بیانیه جسورانه ای باشد، اما به نظر می رسد که این زیبایی شوکه کننده بازیگر زنانه را نشان نمی دهد. بمب فرانسوی و زودیاک سبز براق با یک کار رنگی سفید رنگ سفید رنگ که بین خطوط بین طلایی و بلانچ شده بود، مشاهده شد.

Marion Cotillard trades her sleek brunette for blonde braids.

به جای نمایش دادن دراماتیک او با پاره پاره کردن لباس های جین، پوست لخت و امواج مبهوت شده، مانند بسیاری از همسالان هالیوود اخیر، نگاه کوتهلارد به همه پیچیدگی های پاریس بود: او موهای رنگی خود را در ردیف های براق نوارهایی که به سمت ساق از گردن، آشکار ریشه های هدفمند تیره سمت چپ، به دنبال اثر بافت. با استفاده از یک پالت آرایش که درهم و برهمه و به سختی وجود دارد، لحظه ای مشخص شد که خروج از لبه های عینک و دود سیگار شناخته شده برای توصیف زیبایی نامناسب کوتیلارد.

این که آیا بلوند به طور موقت سوئیچ می شود یا خیر، بازیگر شناخته شده است که برای ساختن نقش مناسب برای ترومپز به کار برده می شود - یا او در واقع غوطه ور کردن پراکسید را گرفته است، اثبات شده است که کتیلارد می تواند هر سایه ای را با آرامش آرمانی و نوع از گراتایس بانوی پیشرو که می تواند یک ریسک حرفه ای محاسبه شده را به یک بی نظیر بی نظیر برنده تبدیل کند.

تعداد بازدید از این مطلب: 97
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


چرا یک مانیکور رنگی به نظر می رسد برای پاییز

علاوه بر صورت کوتاه و ارتقاء دهنده مرطوب کننده، سفر به سالن ناخن یکی از زیباترین تعمیرات زیبایی است که نشان دهنده شروع سقوط است. و در حالی که سال های گذشته بسیاری از فوجیسی های روشن و تابستانه تابستانه و نارنگی ها را به نفع بلوز های کثیف، کرم های عمیق و سایه های تیره بلومین دیده اند، افت شدید این دما در سال جاری برای رویکرد مخالف است: ناخن رنگی ناگهان احساس درستی می کند.

سایه های ممتاز لحظه ای با بهترین ویژگی های پاییز صحبت می کنند: یک خاکستری تک رنگی که با یک روسری ضخیم بافت کبریتی مطابقت داشته باشد؛ یک موچو سبک که یک لاتین گرم خامه ای را نشان می دهد؛ زردآلو به رقیب سیب های طلایی Delicious در باغچه. و هر کجا که فصل را به شما می دهد - آن را در یک پیچ و خم ذرت گم شده، بازی دور از فوتبال لمسی، و یا صرفا تحسین شاخ و برگ از حاشیه - لهستانی ظریف برای مطابقت است. در اینجا، نه رنگ جذاب به نظر می رسد که برای سقوط هیجان زده شده اند.

تعداد بازدید از این مطلب: 99
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


Chanel می دهد عینک Ponytail Makeover باند جادویی
آیا لحظه ای از لحظه ای در هفته پاریس بود که الهام گرفته از نفس کشیدن جمعی بود که کاملا شبیه چانل است؟ این فصل، برای پایان دادن به او، کارل لگرفلد مدل Camille Hurel 19 ساله فرانسوی را با استفاده از موزیک عروسی جدیدی که به دنبال موجی از مینیمالیسم تزئین گل شده بود، به پایین پرتاب کرد.

پشت صحنه در Grand Palais، مداد موی سنتی Sam McKnight یک چهره "مجسمه ای" با ایجاد یک بخش شسته و رفته و طول کار را به یک جفت انگشتی پیچ خورده دوخته شده در شبکه مشبک نامرئی ایجاد کرد. نگاه دقیق شیک و تمیز به اندازه کافی متضاد بود که خود را در برابر لباس لاهیرفلد نگه داشته باشد، اما چند طغیان بالای گردن به ترتیب بود: یک ردیف از شکوفه های سفید که در پشت سر گردن قرار داشتند تا یک حجاب ساده بر روی شکوفه ها برداشتن سلاح ها و همیلن لباس تسبیح عاج خود را برداشت. عروس های پاییز، توجه داشته باشید: ادعای کمتری-بیشتر هرگز بهتر از این نبوده است.
تعداد بازدید از این مطلب: 138
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


کانال های غرب کیم کارداشیان در مراسم افتتاحیه زیبای KKW در Vivienne Westwood ملاقات کرد

شب گذشته در لس آنجلس، کیم کارداشیان غرب، لمس سحر و جادو مت Gala را به راه اندازی خط KKW زیبایی خود را در یک لباس Vivienne Westwood آورد. لباس سفارشی جیرایز Midwest ابریشم Westwood که غرب Kardashian West solo انفرادی را در سال جاری ممتاز کرد، اما یک تکه تکه تکه تکه تکه تکه تکه تکه شد.

این لباس در راستای سبک زندگی تابستانی جدید کارداشیان غرب بود، که همانطور که در ماه گذشته در Vogue.com به اشتراک گذاشت، همه چیز در مورد "سبک تر شدن" [و] پوشیدن بینی و سفید و خفگی "است. شانه شستشو یک راه جالب برای نشان دادن یک فلاش پوست بود، در حالی که لنگر اندود شده تقریبا مثل یک پیچ و تاب مینیمالیستی در لباس پوشیدن کرسنت بود. همه چیزهایی که برای جزئیات نیاز به لوازم جانبی کمی وجود دارد: Kardashian West به سادگی با نگاهی به گردنبند آویز خود را از خط Yeezy شوهر Kanye West و سندل های پایتون Strappy به نمایش گذاشت.

تعداد بازدید از این مطلب: 161
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


چه آویزان پارلمان به معنی برای بریتانیا و برای Brexit

هیچ کس واقعا شب گذشته موفق به کسب انتخابات عمومی در بریتانیا است. در حالی که محافظه کاران به رهبری توسط ترزا می، هنوز هم اکثریت کرسی های نگه دارید، حزب بیش از حد چند قادر به تشکیل یک دولت به تنهایی. نتیجه یک «پارلمان آویزان" است. محافظه کاران در حال حاضر به احتمال زیاد توسط دموکرات حزب اتحادیه از ایرلند شمالی، که دارای 10 کرسی و تمایل به رای دادن با آنها در بسیاری از مسائل به هر حال کمک نخواهد شد

کمتر از یک سال پیش ملکه داد مه "اجازه" برای تشکیل یک دولت. این پس از یک دوره پر سر و صدا در سیاست بریتانیا در طی آن نخست وزیر سابق دیوید کامرون پس از شکست همه پرسی در مورد اینکه آیا انگلستان باید در اتحادیه-چه اروپا آمد به نام باقی مانده استعفا داد "Brexit." ممکن است اکثریت کوچک را از او به ارث برده. وقتی که او برای انتخابات هفت هفته پیش، او انتظار می رود افزایش است که بسیار. اما او فرار یک کمپین فاجعه در حالی که رهبر حزب کارگر جرمی کوربین-که بارها و بارها در این بازی با رقبا و نوشته بود رسانه های فرار یکی از محبوب که هزاران نفر از رای دهندگان جوان به طور خاص مشغول اند. هنگامی که مه امروز در مقابل 10 خیابان داونینگ ظاهر شد، او به نظر می رسد مبارز. بسیاری را در توییتر شوخی که او خواندن همان سخنرانی او را داشته اند او واقعا پیروز شده است. اما او و او حزب به طور جدی توسط این نتیجه زخمی شدند.

امروز صبح، سوفی در 'تی VELD، یک سیاستمدار هلندی و عضو پارلمان اروپا، تشبیه حزب محافظه کار به "یک کازینو". دو برابر طول 12 ماه، نخست وزیر محافظه کار در بریتانیا قمار است. دو بار از دست داده اند. هر دو فکر می کردند که ساخت شرط امن: کامرون بر این باور بودند انگلستان را انتخاب کنید به در اتحادیه اروپا باقی می ماند، و ممکن است فکر که رأی دهندگان به آهستگی تکرار در او خرید حلقه در مورد انتخاب یک دولت "قوی و با ثبات" بیش از آنچه که او یک نامیده می شوند "ائتلاف از هرج و مرج." جالب اینجاست که او به نظر می رسد به دومی خودش تحویل داده اند. یک انتخابات عمومی دوم قبل از سال بیش از عنوان است اتفاق افتاده است پس یک پارلمان آویزان در سال 1974-نمی توان رد کرد.

چه تشدید مشکل برای ماه مه این است که او این انتخابات به عنوان یک انتخاب ساده بین خود و Corbyn تن به تن: چه کسی این کشور می خواهند مذاکره با اروپا؟ او هشدار داد Corbyn خواهد بود "به تنهایی و برهنه" در بحث. محافظه کاران اغلب بخشش نیست از شکست، به خصوص آنهایی که بدون استفاده از زور، و مه بدون نیاز به برگزاری انتخابات در تمام. او به احتمال زیاد به صورت یک چالش رهبری، آیا آن را در هفته ها، ماه ها یا حتی سال های آینده است. محافظه کاران و حتی ارشد قبل از نظرسنجی خروج خارج گذشته بود در شب پیشنهاد کرد که او نمی خواهد اجازه داده شود تا مبارزه با فعالیت های عمومی انتخابات دوم. در محافظه کار پس از مرگ، آنها را به مانیفست نقطه (به طور خاص، اصلاحات به مراقبت های اجتماعی که "مالیات زوال عقل" دوبله شده و نقاشی شده بودند به عنوان گرفتن خانه های دور از سالمند). نامزد محافظه کار من در مبارزات انتخاباتی که امروز صبح انتخاب شد مصاحبه به من گفت: "شما که تعداد رای دهندگان محافظه کار من را ملاقات کرده که گفت: من مانیفست مثل باور نمی کند. ما برای همه شما زندگی ما رای دادند. این منصفانه نیست.' "

کوسه در حال حاضر گردان مه، بو خون است. مشکل برای حزب، هر چند، این است که او، دیده می شد پس از رفراندوم، به عنوان یک جفت را از دست، بزرگسالان در میان کودکان مجادله. محافظه کاران در حال حاضر ممکن است در تلاش برای پیدا کردن یک نامزد وحدت. خود حزب تقسیم شده است. امروز صبح جناح راست، بخشی Eurosceptic حزب خود مه هشدار داد که او را یک چالش رو به رو اگر او در Brexit نرم، اما در خصوصی، محافظه کاران معتدل تر در مورد چگونگی Brexit مخرب به اقتصاد شود بیهوده گویی. این نیز یک مشکل فوری به ماه مه نشان می دهد. او حاکم سخت تر پیدا خواهد کرد. او می تواند نمایندگان مجلس backbench او فرار کند، زیرا آنها خواهد بود رای دشوار و بلوک، اما که شامل هر دو فوق العاده Eurosceptics و بسیاری از نمایندگان مجلس که می خواست بماند، که برخی از آنها هنوز هم در نظر Brexit یک فاجعه.

آن را نیز به توجه بیشتر در جناح راست حزب دموکرات حزب اتحادیه (DUP) بود. در گذشته، سیاست ایرلند شمالی تا حد زیادی در سرزمین اصلی بریتانیا را نادیده گرفت. این است که با این واقعیت است که زمانی که نظرسنجی را پیش بینی قبل از انتخابات، آنها معمولا گروه صندلی در ایرلند شمالی با هم تحت عنوان "دیگر است." آنها نمی شود به طوری "دیگر" دیگر نشان داده شده. DUP به احتمال زیاد برای هزینه های زیرساخت بیشتر مبارزه خواهد کرد. این ثروت باد اورده بزرگراه سازی، بیمارستان، بخش باز می خواهید. در بسیاری از مسائل اجتماعی و زیست محیطی، حزب اتحادیه دموکرات به طور قابل توجهی بیشتر محافظه کار از است محافظه کاران آن طرفدار زندگی، مخالف ازدواج همجنس بازان است، و بسیاری از اعضای انکار تغییرات آب و هوا. این نیز طرفدار Brexit، اگر چه نه سخت ترین فرم به عنوان آن را نمی خواهد می خواهم به یک مرز با جمهوری ایرلند. احزاب مخالف نشان می دهد که DUP خواهد محافظه کاران را به سمت راست سیاسی را بکشید.

بزرگترین سوال این است این بدان معنی برای Brexit. رای خواهد شد به عنوان رد نسخه افراطی دسترسی Brexit از دست دادن به بازار واحد، امکان توفنده از اتحادیه اروپا بدون معامله که مه به نظر می رسید برای هل دادن است دیده می شود. که یک پیروزی برای جوان، که به شدت مورد حمایت در سال گذشته باقی مانده در اتحادیه اروپا است. مذاکرات با اتحادیه اروپا با آغاز از 11 روز بود، هر چند تیم Farron رهبر حزب لیبرال دموکرات است در میان کسانی که به نام برای آنها را به سرعت به تاخیر انداخت. احزاب دیگر به یک رابطه بسیار نزدیکتر با قاره انجام شده است. آنها همچنین می خواستند کمتر مقابله، رویکرد آشتی جویانه تر به مذاکرات. اما چگونه می توانید یک دولت اقلیت با یک رهبر ضعیف با هر گونه اقتدار مواجه بروکسل؟ بسیاری از رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا با رای بریتانیا ویران شد به خارج از باشگاه دریافت کنید. آنها همچنین ممکن است داشتن یک خنده کوچک امروز.

تعداد بازدید از این مطلب: 161
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


این بمب فرانسه تونس آیا بعد فرش قرمز ستاره به سازمان دیده بان

با فرش قرمز بین المللی است که در سراسر جهان دیده می شود، در جشنواره فیلم کن که اغلب به عنوان یک محل بیرون می آید برای نسل بعدی برک آوت این دختران در سراسر اقیانوس اطلس دو برابر. سونیا بن عمار، که زیبایی بمب بوده و از نوع پتانسیل لیگ بزرگ که خواستار به ذهن pillowy، ویژگی های شهوت انگیز از یک کودک ها Irina Shayk یا شارلوت Casiraghi را وارد کنید.

مدل 18 ساله، خواننده و معشوقه سابق بروکلین بکهام در افتتاحیه روز گذشته از فریب پا، مو سبزه براق او جدا در مرکز و سمت چپ به آبشار در امواج نرم. بن عمار لبه با رگه های ظریف از بوش نقره بالا خط شلاق و لب صورتی pillowy بالا برده است.

این اولین بار است که گیج فرانسه تونس توجه در لا Croisette را دستگیر کرده است ندارد. او در اوایل این هفته پا در پوشش های گاه به گاه، جفت شدن سایه دمدمی با طول جلا صاف و نوع چهره خامه ای است که نشان می دهد درک شرکت از SPF. با بهار 2017 کمپین برای دولچه و Gabbana از Miu Miu به تازگی به کارنامه او اضافه شده است، این زیبایی ستاره در آموزش تازه شروع شده است.

تعداد بازدید از این مطلب: 191
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


آرایش در تابستان امیلی Ratajkowski را پایین می آید به یک بازی در حال تغییر جزئیات

امیلی Ratajkowski یک حرفه ای تمام عیار از بودن داور مورد علاقه مد از سرد شیراز ساخته شده است، حسن نیت ارائه میدهد نمایش مشخصات عمومی حساب مملو از جرقه بزند ساحلی و نوع تب و تاب بودن برنز چند ساله که شما نه تنها می توانید در یک بطری از خرید. پس چگونه یک عزیزم رسانه های اجتماعی تازه کردن نگاه امضای خود را برای تابستان؟ کک و مک.

آرایش هنرمند آویزان Vanngo او پالت در طول سال از آرایش برهنه سبزه به بیش بیچی خیره کننده تنها با یک جزئیات DIY پسند تبدیل: تعداد کمی از کک و مک مصنوعی، دستکاری شده با چند نقطه از بوش قهوه ای با مداد چشم در سراسر بینی و نرم با د افغانستان بانک از یک انگشت کوچک. به عنوان مدل در نمایش مشخصات عمومی به نمایش گذاشته دیروز، آن را لمس ظریف است که می تواند سوختن چشم و لب مس نگاه گردیده که با پوست پایه و اساس در ابتدا به نظر می رسد که خورشید بر آن بوسه و لخت زوج ایجاد کند. این فقط مرتب کردن بر اساس خورشید امن از جزئیات لازم به نوبه خود یک روال آخر هفته از عینک آفتابی و بالین به تناسب لحظه زیبایی برای هر سلفی است.

تعداد بازدید از این مطلب: 167
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


کرم های ضد آفتاب است بد خود را برای این سیاره؟ در اینجا چگونه به انتخاب یک فرمول اقیانوس امن

در بهار سال 2005، کریگ فراز، دکتری، یک ecotoxicologist پزشکی قانونی در ویرجینیا، دریافت یک تماس تلفنی غیر معمول از خدمات پارک های ملی. "آنها می خواستند به کشف کردن آنچه به خلیج در اطراف خلیج تنه در جزایر ویرجین ایالات متحده اتفاق می افتد،" او می گوید. به طور خاص، "آنها می خواستند بدانند چه شد کشتن تمام صخره های مرجانی." کنجکاو، فراز، که مدیر اجرایی آزمایشگاه محیط Haereticus است، با یک تیم از محققان پرواز را به بررسی زیستگاه نزدیک ساحل است. آنها متوقف شد تا زمانی که یک فرقه ی راستافار محلی مکالمه خود را شنید و به یک نظر عبور. "او به ما گفت، این گردشگران،" می گوید: فراز. "در یک روز، در مورد به 2000 به 5000 نفر در ساحل بازدید و زمانی که آنها را ترک کرد، سطح آب مانند یک روغن نگاه نشت آن شین رنگین کمانی بود." پس از کشیدن نمونه و تست برای سمیت، فراز کشف کردند که مواد شیمیایی موجود در کرم های ضد آفتاب، سخاوتمندانه توسط snorkelers، غواصان slathered و beachgoers-بود خاموش در آب شسته شده و ایستاده بود "مثل یک پرچم قرمز سوختن است."

که 12 سال پیش بود. از آن زمان، فراز تلاشهای پژوهشی خود به تعیین که مواد تشکیل دهنده در سراسر جهان تهدید جدی به حیات دریایی اختصاص داده است. بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که کسانی که در کرمهای ضد آفتاب به طور خاص شیمیایی اکسیبنزون، در میان دیگران، ممکن است به حیات وحش خطرناک است. "ما مطالعات تحت شرایط کنترل شده انجام داد و ما وحشت زده در آنچه که ما در بر داشت، می گوید:" فراز. "این کمک توضیح آنچه ما می بینیم در وحشی." علاوه بر این اقدام به عنوان یک مختل کننده غدد درون ریز، اکسیبنزون می تواند به DNA های مرجانی آسیب می رساند و ممکن است به چه فراز را "زامبی صخره" یا مرجان ها و سایر موجودات صخره که نگاه "سالم اما در واقع منجر استریل و مرده به طوری که آنها نمی تواند تولید مثل است. "چنین ترکیبات UV جذب همچنین می توانید به مرجان، هنگامی رخ میدهد که جلبک زندگی حفظ که به طور معمول بر روی مرجان زندگی ناپدید است، با توجه به تغییرات دمای اقیانوس، استرس، و یا آلودگی کمک می کند. "و یک بار آن صخره مرگ، ما در بر داشت آنها در حال آمدن نیست،" یادداشت فراز. "آنها فقط فاسد به گرد و غبار."

اعطا شده، عوامل متعددی می تواند زندگی دریایی فراتر از کرم های ضد آفتاب مانند تغییر آب و هوا را تحت تاثیر،. اما کاهش سریع صخره تبدیل شده است مشکل جهانی بی تردید، آشکار در همه جا از کلید های فلوریدا به هاوایی و اقیانوس آرام جنوبی. "این را ایمن می گویند که نشاندادهاند که این ماده و ضد آفتاب آلودگی صخره های مرجانی را تهدید که در آن غربی ها به دیدار می گوید:" فراز و افزود که "در حدود 90 درصد از صخره در کارائیب اند از سال 1980. ناپدید" این نه فقط برای حفظ و صخره در مناطق که در گردشگری بستگی دارد، اما برای جلوگیری از فرسایش ساحلی گسترده شده است.

موضوع به اندازه کافی ضروری است که بخش هایی از مکزیک تا کنون به عنوان به ممنوعیت محصولات با اکسیبنزون رفته اند (که مطالعات نشان داده است همچنین آسیب رساندن به خارپشت دریایی، ماهی، و پستانداران) و دیگر مواد شیمیایی تهدید از آن سازگار با محیط زیست ذخایر تبدیل شده است. هاوایی سناتور ایالت خواهد اسپرو در عین حال، در میان گروهی از قانونگذاران آمریکایی که اقدامات مشابهی را پیشنهاد کرده اند. (یکی لایحه پیشنهادی در دولت خود را خواستار یک برچسب هشدار دهنده در کرمهای ضد آفتاب که می خواند "استفاده از اکسیبنزون در آبهای نزدیک ساحل شمار خطرات جدی برای مرجانی و صخره سلامت".) شرکت سازگار با محیط زیست آگاه در حال بدست گرفتن امور را در دست خود را، تدوین کرمهای ضد آفتاب و لوسیون مرطوب کننده که (امیدوارم) کمتر مضر به محیط زیر آب.

در میان کسانی که آب رزمندگان پاییز بلوم، یک شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشتی (و غواص گواهی) که Stream2Sea، یک خط از کرمهای ضد آفتاب زیست تخریب پذیر و همچنین موارد مویی و مراقبت از پوست راه اندازی شد. این ایده، او می گوید، به او پس از یک سفر غواصی به پالائو سه سال پیش بود. "ما بر روی عرشه دوش گرفتن بود، با کف صابون معطر حال اجرا در حال دریا، قرار دادن مرخصی در تهویه در مو ما، slathering در کرمهای ضد آفتاب های شیمیایی، سپس پریدن تماس در اقیانوس به تکرار روند،" او به یاد می آورد. عادات ساده مانند این می تواند عوارض آن را تخمین زده شده که 14000 تن از لوسیونهای ضدآفتاب در نهایت در صخره های مرجانی در هر سال. "هنگامی که من به ایالات متحده، من برای محصولات که اکوسیستم زیر آب صدمه نمی زند جستجو، می گوید:" بلوم. "من برای دیدن کرمهای ضد آفتاب با برچسب شگفت زده شد، صخره امن حاوی مواد تشکیل دهنده می دانستم در آنجا نیست، در واقع، امن است." بنابراین بلوم تصمیم به ایجاد راه حل خود او.

کرمهای ضد آفتاب Stream2Sea از ویژگی های غیر نانو دی اکسید تیتانیوم پوشش داده شده با آلومینا "به دلیل ثبات استثنایی و ایمنی آن می گوید:" بلوم. او اجتناب ذرات در ابعاد نانو و فن آوری روی روشن است که به طور بالقوه می تواند به گونه های آبزی سمی باشد (که کمک فیزیکی UV-مسدود کننده بهتر بر روی پوست جذب). همه از فرمول او مستقل، آزمونهای سمیت بالینی متعدد گذشت، و بلوم امید خود را از شرکت های کوچک دسته ای را به نسل بعدی SPFs الهام بخش است. "ما در حال تعیین یک استاندارد جدید برای ایمنی،" او می گوید. فراز، به نوبه خود، در حال کار بر روی یک برنامه برای صدور گواهینامه کرمهای ضد آفتاب دریایی پسند. "ما بیش از 10000 ایمیل از مردم درخواست،" چه می توانم استفاده کنم؟ داشته ام "او می گوید. در اینجا، کارشناسان ارائه هفت اشاره گر برای نگه داشتن خود پوست و دریاها-سالم است.

بدانید برچسب شما
مواد تشکیل دهنده فعال در کرمهای ضد آفتاب شیمیایی تمایل به مشکل ساز ترین، می گوید فراز، هر چند مواد نگهدارنده، مانند پارابن، همچنین می توانید یک تهدید زیست محیطی در برخواهد داشت. سعی کنید برای جلوگیری اکسیبنزون (ترکیب شایع ترین موجود در برخی کرمهای ضد آفتاب 3500 در سراسر جهان)، octinoxate (که حتی سمی تر از اکسیبنزون، اما معمولا در غلظتهای کمتر یافت) و octocrylene. لیست جامع آزمایشگاه محیط زیست Haereticus برای همه مواد تشکیل دهنده به طور بالقوه مضر را مشاهده کنید.

نه همه ضد آفتاب معدنی برابر خلق
اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم به طور کامل گزینه های بدون نگرانی نیست. هنگامی که این مواد بدون پوشش و با اندازه نانو (کمتر از 35 نانومتر قطر) هستند، آنها می توانند به سلول های مهرگان وارد شده و باعث استرس اکسیداتیو در نور خورشید است. "این ضربات تا سلول به طوری که آنها می میرند، می گوید:" فراز. بهترین شرط بندی شما این است که برای پوشش داده شده، مواد غیر نانومقیاسی بزرگتر از 150 نانومتر است. در آن زمان، "سمیت قطره و تهدید بسیار کمی وجود دارد، می افزاید:" فراز. در حالی که این ادعا را غیر نانومقیاسی است FDA تنظیم نیست، برای مارک های که داده آن را به بالا در وب سایت های خود نگاه کنید.

فروشگاه برای فرمول-حتی ساده ترین با ضد آفتاب آلی
روغن های گیاهی اضافه شده به کرمهای ضد آفتاب، مانند اکالیپتوس و اسطوخودوس، می تواند به مهرگان خطرناک، اشاره می فراز. موم می تواند شامل حشره کش صنعتی که، زمانی که در محصولات زیبایی امولسیون، می توانید از این مواد شیمیایی روی پوست خود را و در آب بند باز کردن. حکومت خوب از انگشت شست: ساده فرمول، بهتر است.

مالش آن-آیا نمی این اسپری
انتخاب کردن برای لوسیون SPF و کرم به جای اسپری، که به احتمال زیاد به چوب به شن و ماسه از پوست شما، می گوید فراز. هنگام مد در می آید، این شن و ماسه و مواد شیمیایی پوشش داده شده است پس از آن به اقیانوس، که می تواند به آلودگی بیشتری را منجر شود انجام شده است. همچنین نگران: وقتی که باران، این پس مانده کرم های ضد آفتاب می تواند در زیر شن و ماسه، که در آن لاک پشت های دریایی اغلب تخم نفوذ.

دیدن باور کردن است
درخواست مینرال در بخش های کوچک و واقعا آن را مالش در-این کمک می کند تا کالا طولانی تر بر روی پوست شما به حداقل می رساند و سفید، می گوید بلوم. "ما همچنین بر این باورند که سفید کوچک است چیز خوبی-شما می توانید ببینید که در آن کرم های ضد آفتاب خود را ممکن است گم و هنگامی که شما به آن نمی بینم، شما می دانید آن زمان به درخواست مجدد است." (یا در نظر گرفتن '80s در الهام گرفته، رنگارنگ فرمول روی که عمدا ایستادگی کردن و در حال حاضر با بهره گیری از باز گشت در میان جهان-ترتینگ مانند الیزابت فون Thurn UND تاکسی، که در مورد کرمهای ضد آفتاب مورد علاقه خود را در شماره ماه می مجله Vogue می نویسد.)

تکیه بر روش های متعدد SPF
در حالی که آن را هرگز هوشمند به جست و خیز SPF به طور کامل، شما می توانید استراتژیک در مورد چگونه شما آن را قرار داده، می گوید: منهتن متخصص پوست الن مارمور، MD آن بر روی صورت خود بمالید، جلو و عقب خود را گردن، گوش، دست و پا (که "تعداد یک سایت ملانوم بدخیم در میان زنان،" او اشاره می کند). سپس بر روی لباس یکشنبه جلو برای پوشش سایر قسمت های بدن خود را. "هر کس که snorkels یا فرو و یا حتی فقط به ساحل می رود باید حداقل یک پیراهن یکشنبه آستین بلند و یا نگهبان راش با خود UPF-UV محافظ پارچه از 50 به علاوه،" می گوید مارمور. "این باید یک پنجم و گردن و ایده آل یک نویسه نما برای برگزاری آستین بیش از قسمت بالای دست خود را، بیش از حد." گزینه مورد علاقه او؟ "خوانندگان را جالبترین دنده،" او اشاره می کند، بنابراین به مارک های گشت و گذار پایدار مانند پاتاگونیا و Kassia + گشت و گذار کنید.

استراحت برای بدن و شما خلیج
"ما همه می خواهند به صرف یک روز تمام در خارج از منزل انجام آنچه که ما را دوست دارم، می گوید:" مارمور. اما پارو در و به دنبال سایه برای ساعت ظهر آفتاب شدید 11:00-14:00 یک چیز خوب برای پوست های خود را که نیز کمک می کند پایین به مقدار کرم های ضد آفتاب که در آب به پایان خواهد رسید قطع است. "بنابراین برنامه ریزی برای بیرون رفتن زود و یا کمی بعد از حد معمول می گوید:" مارمور.

تعداد بازدید از این مطلب: 186
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


تعداد صفحات : 1عضو شوید


نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود