کرم های ضد آفتاب است بد خود را برای این سیاره؟ در اینجا چگونه به انتخاب یک فرمول اقیانوس امن
captcha


آمار مطالب

کل مطالب : 19
کل نظرات : 0

آمار کاربران

افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین


آمار بازدید

بازدید امروز : 10
باردید دیروز : 0
بازدید هفته : 10
بازدید ماه : 36
بازدید سال : 86
بازدید کلی : 3411
کرم های ضد آفتاب است بد خود را برای این سیاره؟ در اینجا چگونه به انتخاب یک فرمول اقیانوس امن

در بهار سال 2005، کریگ فراز، دکتری، یک ecotoxicologist پزشکی قانونی در ویرجینیا، دریافت یک تماس تلفنی غیر معمول از خدمات پارک های ملی. "آنها می خواستند به کشف کردن آنچه به خلیج در اطراف خلیج تنه در جزایر ویرجین ایالات متحده اتفاق می افتد،" او می گوید. به طور خاص، "آنها می خواستند بدانند چه شد کشتن تمام صخره های مرجانی." کنجکاو، فراز، که مدیر اجرایی آزمایشگاه محیط Haereticus است، با یک تیم از محققان پرواز را به بررسی زیستگاه نزدیک ساحل است. آنها متوقف شد تا زمانی که یک فرقه ی راستافار محلی مکالمه خود را شنید و به یک نظر عبور. "او به ما گفت، این گردشگران،" می گوید: فراز. "در یک روز، در مورد به 2000 به 5000 نفر در ساحل بازدید و زمانی که آنها را ترک کرد، سطح آب مانند یک روغن نگاه نشت آن شین رنگین کمانی بود." پس از کشیدن نمونه و تست برای سمیت، فراز کشف کردند که مواد شیمیایی موجود در کرم های ضد آفتاب، سخاوتمندانه توسط snorkelers، غواصان slathered و beachgoers-بود خاموش در آب شسته شده و ایستاده بود "مثل یک پرچم قرمز سوختن است."

که 12 سال پیش بود. از آن زمان، فراز تلاشهای پژوهشی خود به تعیین که مواد تشکیل دهنده در سراسر جهان تهدید جدی به حیات دریایی اختصاص داده است. بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که کسانی که در کرمهای ضد آفتاب به طور خاص شیمیایی اکسیبنزون، در میان دیگران، ممکن است به حیات وحش خطرناک است. "ما مطالعات تحت شرایط کنترل شده انجام داد و ما وحشت زده در آنچه که ما در بر داشت، می گوید:" فراز. "این کمک توضیح آنچه ما می بینیم در وحشی." علاوه بر این اقدام به عنوان یک مختل کننده غدد درون ریز، اکسیبنزون می تواند به DNA های مرجانی آسیب می رساند و ممکن است به چه فراز را "زامبی صخره" یا مرجان ها و سایر موجودات صخره که نگاه "سالم اما در واقع منجر استریل و مرده به طوری که آنها نمی تواند تولید مثل است. "چنین ترکیبات UV جذب همچنین می توانید به مرجان، هنگامی رخ میدهد که جلبک زندگی حفظ که به طور معمول بر روی مرجان زندگی ناپدید است، با توجه به تغییرات دمای اقیانوس، استرس، و یا آلودگی کمک می کند. "و یک بار آن صخره مرگ، ما در بر داشت آنها در حال آمدن نیست،" یادداشت فراز. "آنها فقط فاسد به گرد و غبار."

اعطا شده، عوامل متعددی می تواند زندگی دریایی فراتر از کرم های ضد آفتاب مانند تغییر آب و هوا را تحت تاثیر،. اما کاهش سریع صخره تبدیل شده است مشکل جهانی بی تردید، آشکار در همه جا از کلید های فلوریدا به هاوایی و اقیانوس آرام جنوبی. "این را ایمن می گویند که نشاندادهاند که این ماده و ضد آفتاب آلودگی صخره های مرجانی را تهدید که در آن غربی ها به دیدار می گوید:" فراز و افزود که "در حدود 90 درصد از صخره در کارائیب اند از سال 1980. ناپدید" این نه فقط برای حفظ و صخره در مناطق که در گردشگری بستگی دارد، اما برای جلوگیری از فرسایش ساحلی گسترده شده است.

موضوع به اندازه کافی ضروری است که بخش هایی از مکزیک تا کنون به عنوان به ممنوعیت محصولات با اکسیبنزون رفته اند (که مطالعات نشان داده است همچنین آسیب رساندن به خارپشت دریایی، ماهی، و پستانداران) و دیگر مواد شیمیایی تهدید از آن سازگار با محیط زیست ذخایر تبدیل شده است. هاوایی سناتور ایالت خواهد اسپرو در عین حال، در میان گروهی از قانونگذاران آمریکایی که اقدامات مشابهی را پیشنهاد کرده اند. (یکی لایحه پیشنهادی در دولت خود را خواستار یک برچسب هشدار دهنده در کرمهای ضد آفتاب که می خواند "استفاده از اکسیبنزون در آبهای نزدیک ساحل شمار خطرات جدی برای مرجانی و صخره سلامت".) شرکت سازگار با محیط زیست آگاه در حال بدست گرفتن امور را در دست خود را، تدوین کرمهای ضد آفتاب و لوسیون مرطوب کننده که (امیدوارم) کمتر مضر به محیط زیر آب.

در میان کسانی که آب رزمندگان پاییز بلوم، یک شیمیدان لوازم آرایشی و بهداشتی (و غواص گواهی) که Stream2Sea، یک خط از کرمهای ضد آفتاب زیست تخریب پذیر و همچنین موارد مویی و مراقبت از پوست راه اندازی شد. این ایده، او می گوید، به او پس از یک سفر غواصی به پالائو سه سال پیش بود. "ما بر روی عرشه دوش گرفتن بود، با کف صابون معطر حال اجرا در حال دریا، قرار دادن مرخصی در تهویه در مو ما، slathering در کرمهای ضد آفتاب های شیمیایی، سپس پریدن تماس در اقیانوس به تکرار روند،" او به یاد می آورد. عادات ساده مانند این می تواند عوارض آن را تخمین زده شده که 14000 تن از لوسیونهای ضدآفتاب در نهایت در صخره های مرجانی در هر سال. "هنگامی که من به ایالات متحده، من برای محصولات که اکوسیستم زیر آب صدمه نمی زند جستجو، می گوید:" بلوم. "من برای دیدن کرمهای ضد آفتاب با برچسب شگفت زده شد، صخره امن حاوی مواد تشکیل دهنده می دانستم در آنجا نیست، در واقع، امن است." بنابراین بلوم تصمیم به ایجاد راه حل خود او.

کرمهای ضد آفتاب Stream2Sea از ویژگی های غیر نانو دی اکسید تیتانیوم پوشش داده شده با آلومینا "به دلیل ثبات استثنایی و ایمنی آن می گوید:" بلوم. او اجتناب ذرات در ابعاد نانو و فن آوری روی روشن است که به طور بالقوه می تواند به گونه های آبزی سمی باشد (که کمک فیزیکی UV-مسدود کننده بهتر بر روی پوست جذب). همه از فرمول او مستقل، آزمونهای سمیت بالینی متعدد گذشت، و بلوم امید خود را از شرکت های کوچک دسته ای را به نسل بعدی SPFs الهام بخش است. "ما در حال تعیین یک استاندارد جدید برای ایمنی،" او می گوید. فراز، به نوبه خود، در حال کار بر روی یک برنامه برای صدور گواهینامه کرمهای ضد آفتاب دریایی پسند. "ما بیش از 10000 ایمیل از مردم درخواست،" چه می توانم استفاده کنم؟ داشته ام "او می گوید. در اینجا، کارشناسان ارائه هفت اشاره گر برای نگه داشتن خود پوست و دریاها-سالم است.

بدانید برچسب شما
مواد تشکیل دهنده فعال در کرمهای ضد آفتاب شیمیایی تمایل به مشکل ساز ترین، می گوید فراز، هر چند مواد نگهدارنده، مانند پارابن، همچنین می توانید یک تهدید زیست محیطی در برخواهد داشت. سعی کنید برای جلوگیری اکسیبنزون (ترکیب شایع ترین موجود در برخی کرمهای ضد آفتاب 3500 در سراسر جهان)، octinoxate (که حتی سمی تر از اکسیبنزون، اما معمولا در غلظتهای کمتر یافت) و octocrylene. لیست جامع آزمایشگاه محیط زیست Haereticus برای همه مواد تشکیل دهنده به طور بالقوه مضر را مشاهده کنید.

نه همه ضد آفتاب معدنی برابر خلق
اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم به طور کامل گزینه های بدون نگرانی نیست. هنگامی که این مواد بدون پوشش و با اندازه نانو (کمتر از 35 نانومتر قطر) هستند، آنها می توانند به سلول های مهرگان وارد شده و باعث استرس اکسیداتیو در نور خورشید است. "این ضربات تا سلول به طوری که آنها می میرند، می گوید:" فراز. بهترین شرط بندی شما این است که برای پوشش داده شده، مواد غیر نانومقیاسی بزرگتر از 150 نانومتر است. در آن زمان، "سمیت قطره و تهدید بسیار کمی وجود دارد، می افزاید:" فراز. در حالی که این ادعا را غیر نانومقیاسی است FDA تنظیم نیست، برای مارک های که داده آن را به بالا در وب سایت های خود نگاه کنید.

فروشگاه برای فرمول-حتی ساده ترین با ضد آفتاب آلی
روغن های گیاهی اضافه شده به کرمهای ضد آفتاب، مانند اکالیپتوس و اسطوخودوس، می تواند به مهرگان خطرناک، اشاره می فراز. موم می تواند شامل حشره کش صنعتی که، زمانی که در محصولات زیبایی امولسیون، می توانید از این مواد شیمیایی روی پوست خود را و در آب بند باز کردن. حکومت خوب از انگشت شست: ساده فرمول، بهتر است.

مالش آن-آیا نمی این اسپری
انتخاب کردن برای لوسیون SPF و کرم به جای اسپری، که به احتمال زیاد به چوب به شن و ماسه از پوست شما، می گوید فراز. هنگام مد در می آید، این شن و ماسه و مواد شیمیایی پوشش داده شده است پس از آن به اقیانوس، که می تواند به آلودگی بیشتری را منجر شود انجام شده است. همچنین نگران: وقتی که باران، این پس مانده کرم های ضد آفتاب می تواند در زیر شن و ماسه، که در آن لاک پشت های دریایی اغلب تخم نفوذ.

دیدن باور کردن است
درخواست مینرال در بخش های کوچک و واقعا آن را مالش در-این کمک می کند تا کالا طولانی تر بر روی پوست شما به حداقل می رساند و سفید، می گوید بلوم. "ما همچنین بر این باورند که سفید کوچک است چیز خوبی-شما می توانید ببینید که در آن کرم های ضد آفتاب خود را ممکن است گم و هنگامی که شما به آن نمی بینم، شما می دانید آن زمان به درخواست مجدد است." (یا در نظر گرفتن '80s در الهام گرفته، رنگارنگ فرمول روی که عمدا ایستادگی کردن و در حال حاضر با بهره گیری از باز گشت در میان جهان-ترتینگ مانند الیزابت فون Thurn UND تاکسی، که در مورد کرمهای ضد آفتاب مورد علاقه خود را در شماره ماه می مجله Vogue می نویسد.)

تکیه بر روش های متعدد SPF
در حالی که آن را هرگز هوشمند به جست و خیز SPF به طور کامل، شما می توانید استراتژیک در مورد چگونه شما آن را قرار داده، می گوید: منهتن متخصص پوست الن مارمور، MD آن بر روی صورت خود بمالید، جلو و عقب خود را گردن، گوش، دست و پا (که "تعداد یک سایت ملانوم بدخیم در میان زنان،" او اشاره می کند). سپس بر روی لباس یکشنبه جلو برای پوشش سایر قسمت های بدن خود را. "هر کس که snorkels یا فرو و یا حتی فقط به ساحل می رود باید حداقل یک پیراهن یکشنبه آستین بلند و یا نگهبان راش با خود UPF-UV محافظ پارچه از 50 به علاوه،" می گوید مارمور. "این باید یک پنجم و گردن و ایده آل یک نویسه نما برای برگزاری آستین بیش از قسمت بالای دست خود را، بیش از حد." گزینه مورد علاقه او؟ "خوانندگان را جالبترین دنده،" او اشاره می کند، بنابراین به مارک های گشت و گذار پایدار مانند پاتاگونیا و Kassia + گشت و گذار کنید.

استراحت برای بدن و شما خلیج
"ما همه می خواهند به صرف یک روز تمام در خارج از منزل انجام آنچه که ما را دوست دارم، می گوید:" مارمور. اما پارو در و به دنبال سایه برای ساعت ظهر آفتاب شدید 11:00-14:00 یک چیز خوب برای پوست های خود را که نیز کمک می کند پایین به مقدار کرم های ضد آفتاب که در آب به پایان خواهد رسید قطع است. "بنابراین برنامه ریزی برای بیرون رفتن زود و یا کمی بعد از حد معمول می گوید:" مارمور.

تعداد بازدید از این مطلب: 197
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


می توانید دیدگاه خود را بنویسید

تعداد صفحات : 1عضو شوید


نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود